הפקות טלויזיה / ייצוג אמנים / עמוד הבית
מי אנחנו / חדשות ואירועים / יצירת קשר // אנגלית

השמיניה

 / עונות: 5 / פרקים: 212 שמונה ילדים גאונים לוקחים חלק בפרוייקט סודי המתקיים במסווה של כיתה רגילה בבית ספר תיכון.... קראו עוד

 / עונות: 5 / פרקים: 212

שמונה ילדים גאונים לוקחים חלק בפרוייקט סודי המתקיים במסווה של כיתה רגילה בבית ספר תיכון.

לכל אחד מה"שמיניה" יכולות מדהימות בתחום שבו הוא מומחה (טכנולוגיה, שפות, אמנות, אסטרטגיה, מתמטיקה, מוסיקה, מחשבים וזכרון צילומי) השמיניה, בעזרת טכנולוגיה חדשנית, עובדים יחד כנבחרת ופותרים תעלומות ובעיות, אך אף אחד מהם אינו יודע עדיין את המטרה האמיתית של הפרוייקט... שניים מתוך השמונה, אח ואחות תאומים, מסתירים מהשאר סוד משלהם: הם נראים בני 15 אך למעשה הם בני 10... 

שבע שנים אחרי, העונה הרביעית מתחילה כשאיש מגיבורינו לא זוכר דבר על עברו. כולם בשנות העשרים לחייהם, מנהלים חיים רגילים, מתגוררים באותה עיר, אך לא מעלים על דעתם את הסוד הקושר ביניהם. ואז מתחולל אירוע שאיש מהם לא יכול היה לצפות, ושישנה את חייהם, שוב, מהקצה אל הקצה.

שמונת הגיבורים שאינם זוכרים זה את זה, מוצאים את עצמם בהרפתקה מסעירה ומסוכנת, הסוחפת אותם ואותנו לעונה חדשה שלעומתה יראו העונות הקודמות כמו משחק ילדים!  

בעונה החדשה של השמינייה שתעלה בספטמבר יהיו כ-50 פרקים, כשהעלילה תתרכז בגיבורים המקוריים שהתבגרו, לצד גיבורים חדשים. לקאסט המקורי של השמיניה יצטרפו בעונה הזאת גם זוהר ליבה וימית סול.

וידאו

השמיניה
השמיניה פרומו
שמיניה

אלבומי תמונות

שחקנים

ידידיה ויטל, הילי ילון, עדי הימלבלוי, דני לשמן, מיכאל אלוני, שירה וילנסקי, אבי קורניק, דון לני-גבאי, לימור אטיאס

קרדיטים

יוצר: גיורא חמיצר

במאי: רובי דואניאס

לצפייה בפרקים

פרקי העונה החדשה זמינים לצפייה ישירה באתר Ynet

למעלה

יצירת קשר עם השמיניה

שם מלא
טלפון
דואר אלקטרוני
פרטי פנייה